Gorilla Gorilla Scissor Lift Trolley 500kg - LG-LT-0500
MODEL: LG-LT-0500
TKD: GRLG-LT-0500
Pickup Only
Adding to cart… The item has been added
Seen it cheaper?
Find a Tool Kit Depot store
Description
FEATURES:
  • SWL: 500KG
  • Table size: 815 x 500mm
  • Features two fixed and two swivel castor wheels.
  • Platform Lift Heights: 280mm (Minimum) - 900mm (Maximum)
SPECS:
  • SWL: 500KG
  • Table size: 815 x 500mm